Hakkımızda

Kurucu ortakları olan Yüksek Mühendis Mehmet Sancak ve Mimar Melih Keşoğlu tarafından temelleri atılan Meksa Yapı, bugün, gücünü profesyonel yöneticilik anlayışından, kurumsal işleyişinden, proje ve mağaza yönetimi alanındaki tecrübelerinden alan, sektörün en başarılı şirketlerindendir. Sanatı teknoloji ve tasarımla buluşturan şirket, müşterilerine tercih edilen malzeme ve estetik bakımdan en yüksek ürünleri sunmaktadır. 

“Mekan Sanatı”ndan ilham alarak yola çıkan Meksa Yapı, mutfak ve kapı ürünlerinin lokomotif markası olan ve aynı zamanda İç Anadolu distribütörlüğünü üstlendiği Gante Mutfak&Kapı ile çalışmaktadır. 

Ayrıca Meksa Yapı, teknik ve estetik birikimlerini güçlü kadrosuyla sentezleyerek Gante markasının zengin ürün yelpazesinin yanında; Corian, Silestone, Blanco, Siemens, Elica, Balterio, Piksstone gibi alanında öncü, büyük markalarla da işbirliğini ve çözüm ortaklığı sürdürmektedir. 

Kaliteden ve fonksiyonellikten taviz vermeyen Meksa Yapı, ulusal ve uluslararası fuarları yakından takip etmekte, ürün gamını trendlere uygun şekilde zenginleştirmektedir. Aynı zamanda sektörün önde gelen isimleri ile çalışmalarına devam etmekte ve işbirliklerini sürekli genişletmektedir. 

Bilgisi, tecrübesi ve mesleki profesyonelliğiyle perakende ve toplu satışlarda paket çözüm ortağı olan Meksa Yapı iş anlayışında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Meksa, yenilikçi, dinamik ve estetik bakış açısıyla hem perakende satış hem de üst segment projelere toplu satışlar ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Meksa Yapı, öncü bir marka olarak sektör lideri olmak için profesyonel iş ve çözüm ortaklıklarını genişletmekte ve trend çizgileri, tasarımları, yeni teknolojileri ürünlerine titizlikte taşımaktadır. Türkiye’de ve dünyada her eve ve mekân adına inşa edilen her yere, Meksa Yapı, iş ortakları ve memnun müşterileriyle birlikte “mekan sanatı” imzasını atmak vizyonuyla çalışmalarını geliştirmekte ve büyütmektedir.

Sertifikalarımız

Copyright © 2024 Meksa Yapı. All Right Reserved

FİKRİALEM